Jump to content

STAHOVANIE SOFTU


Guest kultus

Recommended Posts

Guest kultus

ZDRAVIM VAS...CITIM SA AKO UPLNY KRETEN :oops: ...RAD BY SOM SI STIAHOL NAKY SOFT Z MODACA ALE KED KLIKNEM NA I AGREE A POTOM CKICK HERE FOR DOWNLOAD TAK MI NAPISE ERROR ZE SA TO NEDA Z TOHOLINKU STIAHNUT A INDE TO NEVIEM NAJST TAK MI PLEASE POMOZTE TO STIAHNUT DIKES...mk

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
ZDRAVIM VAS...CITIM SA AKO UPLNY KRETEN :oops: ...RAD BY SOM SI STIAHOL NAKY SOFT Z MODACA ALE KED KLIKNEM NA I AGREE A POTOM CKICK HERE FOR DOWNLOAD TAK MI NAPISE ERROR ZE SA TO NEDA Z TOHOLINKU STIAHNUT A INDE TO NEVIEM NAJST TAK MI PLEASE POMOZTE TO STIAHNUT DIKES...mk

<{POST_SNAPBACK}>

Co nastavení zabezpečení? Mě to normálně funguje. Není to problém jen jednoho downloadu?

P.S. Když zmáčkneš Caps lock tak to nebude psát jen velkými písmeny a bude to čitelnější.

Link to comment
Share on other sites

Guest kultus
Co nastavení zabezpečení? Mě to normálně funguje. Není to problém jen jednoho downloadu?

P.S. Když zmáčkneš Caps lock tak to nebude psát jen velkými písmeny a bude to čitelnější.

<{POST_SNAPBACK}>

no zatial mi to spravilo pri stahovani 7 softov ktore som akurat chcel a na skusanie inych nemam cas... mas pravdu male su citatelnejsie ale ja som strojar :D

Link to comment
Share on other sites

Guest kultus
no zatial mi to spravilo pri stahovani 7 softov ktore som akurat chcel a na skusanie inych nemam cas...  mas pravdu male su citatelnejsie ale ja som strojar :D

<{POST_SNAPBACK}>

vypise mi to toto "You have accessed this file from a link not on this site. Anti-leech is in effect, and you must download the file directly from this site and not from a link found on another site."

som v skole takze s bezpecnostou nic nenarobim je blokovana...moc by mi pomohlo keby mi niekto poslal aspon ten handy converter na [email protected] pleaaaaaaaaaaaaaase

thanx MK

Link to comment
Share on other sites

Guest lukash

Ja mam stejnej problem jako kultus. Doma jsem si jeste nic z modaco nestahoval, vzdycky nekde jinde a dnes jsem zjistil ze si stahnout doma nic nemuzu. Jake nastaveni zabezpeceni si myslel Tomasi?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Ja mam stejnej problem jako kultus. Doma jsem si jeste nic z modaco nestahoval, vzdycky nekde jinde a dnes jsem zjistil ze si stahnout doma nic nemuzu. Jake nastaveni zabezpeceni si myslel Tomasi?

<{POST_SNAPBACK}>

Myslel jsem zabezpečení sítě (firewall apod). Fakt nevím. Rozhodně při downloadu musí být člověk nalogovaný a nesmí používat odkaz z jiného webu. Musí to být přímo z Modaco. Ale jinak žádné problémy nemám... Zeptám se v anglické konferenci.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
vypise mi to toto "You have accessed this file from a link not on this site. Anti-leech is in effect, and you must download the file directly from this site and not from a link found on another site."

som v skole takze s bezpecnostou nic nenarobim je blokovana...moc by mi pomohlo keby mi niekto poslal aspon ten handy converter na [email protected] pleaaaaaaaaaaaaaase

thanx                                                                                MK

<{POST_SNAPBACK}>

Neotevíráš ty downloady v nějakém jiném okně nebo tak nějak?

Musíš být nalogovaný a kliknout nahoře na downloads a projít to přímo v jednom okně až k tomu downloadu.

Link to comment
Share on other sites

Guest kultus
vypise mi to toto "You have accessed this file from a link not on this site. Anti-leech is in effect, and you must download the file directly from this site and not from a link found on another site."

som v skole takze s bezpecnostou nic nenarobim je blokovana...moc by mi pomohlo keby mi niekto poslal aspon ten handy converter na [email protected] pleaaaaaaaaaaaaaase

thanx                                                                                MK

<{POST_SNAPBACK}>

uz to stahujem z domu a vpohode asi to zabezpecenie...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.