Jump to content

Windows Mobile 2005 utekl a je mezi námi !


Guest BrAtKo

Recommended Posts

Guest kultus
No ja by som bol zvedavy ci moju E200 je mozne preflashovat na WM2003 SE.

<{POST_SNAPBACK}>

mna by skor zaujimalo ci pofici aspon obmedzene win 2005 na sda resp spv c500 dufam ze hej aleasi sa radovat nebudem :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic
mna by skor zaujimalo ci pofici aspon obmedzene win 2005 na sda resp spv c500 dufam ze hej aleasi sa radovat nebudem :D

<{POST_SNAPBACK}>

Podle mě záleží na dvou věcech. Za prvé jestli bude dost paměti v ROM - to myslím že snad nebude problém, případně použít lehce ořezanou verzi a za druhé, jestli výrobce/operátor půjde do upgrade - musí připravit distribuci nového OS pro každé zařízení... A tady si nejsem moc jist, protože operátoři budou chtít prodat nové telefony s novým OS, ale možná by se mohlo najít pár nadšenců, co by to zvádli, tomu věřím.

Link to comment
Share on other sites

Guest kultus
Betaverze údajně funguje na MPx220, ale snad to nedopadne jako s MPx200 a WM2003.

<{POST_SNAPBACK}>

a co bolo na mpx200 a wm2003 zle vacsine ludom to ficalo az na tu lokalizaciu ale vpohode a co sa tyka operatorov...este dlho nebudu modely pre WM 2005 minimalne do konca roka

Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic
a co bolo na mpx200 a wm2003 zle vacsine ludom to ficalo az na tu lokalizaciu ale vpohode a co sa tyka operatorov...este dlho nebudu modely pre WM 2005 minimalne do konca roka

<{POST_SNAPBACK}>

To je pravda, minimálně do konce roku se nemusíme vzrušovat...

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda

Hlavně aby už byl nový update s WM10.. Mohlo by to řešit fůru starostí protože i BetaPlayer není úplně ideální a má problémy s audio kodeky apod.

Link to comment
Share on other sites

Jinak opravuji svůj poznatek, WM2005 jsou aktivně testovány na MPx200. Možná i na MPx220, ale to je nepotvrzeno. Problém bude stejný jako byl s WM2003 pro MPx200: Jsou nelegální. Jestli se vůbec ven dostanou ňáký použitelný romky, bude to zázrak. Navíc tyto nové ROM netestujou výrobci, ale Microsoft, výrobci by k tomu totiž těžko mohli mít důvod. Šli by sami proti sobě, kdyby vydali upgrade na systém, neprodávaly by se vůbec novější modely.

Link to comment
Share on other sites

Guest kultus
Hlavně aby už byl nový update s WM10.. Mohlo by to řešit fůru starostí protože i BetaPlayer není úplně ideální a má problémy s audio kodeky apod.

<{POST_SNAPBACK}>

myslis ten tsss bug to sycanie tak to je jedina vec na ktoru cakam a ktora mi trochu pije krfff :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
myslis ten tsss bug to sycanie tak to je jedina vec na ktoru cakam a ktora mi trochu pije krfff :twisted:

<{POST_SNAPBACK}>

Jo, přesně tak....

Link to comment
Share on other sites

Guest Majkl

Jak je to obecně s update? Má smysl chodit do Eurotelu a vyptávat se na to?

Jo, a ještě: firma zvažuje přechod k T-mobilu, co pak bude s mým telefonem? To jsem zvědav :D

Link to comment
Share on other sites

Guest kultus
Jak je to obecně s update? Má smysl chodit do Eurotelu a vyptávat se na to?

Jo, a ještě: firma zvažuje přechod k T-mobilu, co pak bude s mým telefonem? To jsem zvědav  :D

<{POST_SNAPBACK}>

ja budem unas T-DEBIL uz 11.4 2005

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest darkan

Tento clanek jsem dnes nasel na strance www.komunikatory.cz

Autor:Sean(Daniel Šnor)

Dnes jsem díky msmobiles.com našel na Microsoftím webu ke stažení emulátor Windows Mobile 5.0 Smartphone v češtině. Chvíli jsem dokonce přemýšlel, že ho i nainstaluju a překvapím vás screenshoty v češtině, ale pak jsem se začal dívat, co všechno bych si do notebooku musel nainstalovat a změnil jsem názor.

Takže .. kdo by měl zájem, může se podívat na tuhle stránku na webu společnosti Microsoft a stáhnout si cca 39MB soubor s emulátorem.

Než ale začnete, měli byste si na této stránce přečíst výčet software, o kterém se předpokládá, že jej máte ninstalovaný:

* Visual Studio 2005 Beta 2

* DMA Transport Update for Visual Studio 2005 Beta 2

* ActiveSync 4.0 Developer Preview

* Windows Mobile 5.0 SDK for Smartphone

Pokud toto na svém počítadle nemáte, je těch 39MB jen třešínka na download dortíku .. d8-D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest Jackal21

@darkan

Mohl bys jsem hodit ty linky. Já ten emulátor nemohl najít.roll:

Jinak WM05 ROM pro C500 koluje už pár dní na netu. Takže jí už mám. Bohůžel ne můžu vyzkoušet, mám Mpx200. Prý někteří úspěšně naintsallovali...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.