Jump to content

Opera pro smartphone - ke stažení TP3


Guest Tomas Kocanda

Recommended Posts

Guest lukash

Mel bych dotaz na velikost prenesenych dat pres GPRS za mesic. Nejsem zas tak bohaty abych mohl platit 800 za datanonstop. Premyslel jsem tedy vzit nejak balicek od oskara (0 -> 10MB za 200kc ), na ICQ, GiboSMS mi bohate staci 1MB, a tak premyslim nad zbytkem prouzdani a mail. Jak moc brouzdani na netu zere data?

Link to comment
Share on other sites

Guest kultus
Mel bych dotaz na velikost prenesenych dat pres GPRS za mesic. Nejsem zas tak bohaty abych mohl platit 800 za datanonstop. Premyslel jsem tedy vzit nejak balicek od oskara (0 -> 10MB za 200kc ), na ICQ, GiboSMS mi bohate staci 1MB, a tak premyslim nad zbytkem prouzdani a mail. Jak moc brouzdani na netu zere data?

<{POST_SNAPBACK}>

no to zalezi po akych narocnych strankach chodis...obrazky a tak

mna by zaujimalo ci sa da na tej novej opere prezerat offline stranky ulozene na karte na IE som to rozbehal len taktak ale je straaaasne pomaly ide to??? :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest Lord Mystic

Vyzkoušel jsem teť poprvé Operu a jsem silně rozčarován. Co je to proboha za font písma? Obrovské krávy velkými písmeny, nečitelné a absolutně nepřehledné? A kde se to dá změnit? A má Opera vlastně možnost nějaké konfigurace? No jak na to všichni pějí chválu, tak já mám opačný názor...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Guest Tomas Kocanda

Plná verze Opery pro Smartphone nechodí na C500 alias ET SPII. Náprava bude k dispozici během týdne. Má to umět stahovat data z P2P sítí!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.