Jump to content

qtek 8010 ROM 2.1.32.11


Guest koutnyp

Recommended Posts

Guest koutnyp

Hoj přítelé,

tak nový firmware pro qtek 8010 alias SPII funguje docela dobře a co je hlavní tak už má opraveno přidávání slov do české T9. Heuréka

Edited by koutnyp
Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Hoj přítelé,

  tak nový firmware pro qtek 8010 alias SPII funguje docela dobře a co je hlavní tak už má opraveno přidávání slov do české T9. Heuréka

<{POST_SNAPBACK}>

A kde jsi to stánul? Na té stránce s informacemi o update 2.1.32.11 nemůžu najít odkaz.

Povedlo se ti udělat update a pak obnovit instalaci programů a nastavení ze zálohy nebo jsi to instaloval celé znovu?

Jo a čeština pořád zkracuje SMSky nebo ne?

T.

Link to comment
Share on other sites

Guest koutnyp

Mno zas tak sem to netestoval, ale musíte prvně stáhnout návod k instalaci a tam je link na stáhnutí. Co je pro mě cool je WM10 a česká T9 která umí vkládat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Mno zas tak sem to netestoval, ale musíte prvně stáhnout návod k instalaci a tam je link na stáhnutí. Co je pro mě cool je WM10 a česká T9 která umí vkládat.

<{POST_SNAPBACK}>

Tak to mě nenapadlo. ;) Jdu na to...

Link to comment
Share on other sites

Guest koutnyp

Jediný na co sem zatím přišel, je nějak nezvládnuté automatické odpojování gprs což pro někoho může být problém pokud scheduluje replikace. Jinak symboly sou rozšířeny a ten WM10 fakt dobrý. A mám pocit že i starty jsou stabilnější a rychlejší. Od nového firmware sem nemusel nějak laborovat se startem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jenycek
Jediný na co sem zatím přišel, je nějak nezvládnuté automatické odpojování gprs což pro někoho může být problém pokud scheduluje replikace. Jinak symboly sou rozšířeny a ten WM10 fakt dobrý. A mám pocit že i starty jsou stabilnější a rychlejší. Od nového firmware sem nemusel nějak laborovat se startem.

<{POST_SNAPBACK}>

Jak ja poznam jakou verzi mam instalovanou? Mohl by sem nekdo pisnout, jak postupovat, kdybych chtel udelat update? Pripadne nejake screeny?

Link to comment
Share on other sites

Guest koutnyp

Mno easy: na qtek.nu si stáhneš update, pozor link je v dokumentu. Potom si zazálohuješ data přes něco podobného jako sprite backup. A pustíš co sis stáhnul a ono se to samo flashne po pár klikách. Na startovací screeně vidíš čislo firmware které by mělo být 2.1.34.11.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jenycek
Mno easy: na qtek.nu si stáhneš update, pozor link je v dokumentu. Potom si zazálohuješ data přes něco podobného jako sprite backup. A pustíš co sis stáhnul a ono se to samo flashne po pár klikách. Na startovací screeně vidíš čislo firmware které by mělo být 2.1.34.11.

<{POST_SNAPBACK}>

A jak je to s instalovanymi programy a nastavenim a veskerymi daty? Zustanou, nebo se pak musi obnovit ze zalohy? A co delat v pripade, kdyz bude pote telefon mrtvy? Ja kdyz pustim mobil, tak se mi ukazuje 1.2.32.11.

Link to comment
Share on other sites

Guest koutnyp

V případě že uděláš komplet backup tak se ti zachová vše. Co s tím když ti umře netuším. Snad provaz a k lesu? ;) mno asi jo protože qteky servisuje gsmobile.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda

Asi takhle - co máte za problémy s tou původní verzí? Chcete upgrade jen kvůli novému media playeru? Já mám těžce upravený systém, fůru drobností o které bych přišel a proto upgradovat zatím nebudu. Myslím že mi to prostě nic zásadního nepřinese...

Link to comment
Share on other sites

Guest shaowniq
Hoj přítelé,

  tak nový firmware pro qtek 8010 alias SPII funguje docela dobře a co je hlavní tak už má opraveno přidávání slov do české T9. Heuréka

<{POST_SNAPBACK}>

co je zac ten Qtek 8010 ? mam SDA Eurotel (asi HTC Typhoon), pojde mi to ?

ozvite sa mi prosim, aj na mail, ak sa da, [email protected] ,dakujem

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
ako spravim zalohu ROM a ako ju potom nahodim naspat prosim ? ozvite sa mi, chcel by som vyskusat ten Qtek8010 ROM

<{POST_SNAPBACK}>

Nejdřív prosím asi den nebo dva čti fórum a pak teprve posílej dotazy.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...
Guest unknown1979

prosim vas muze mi nekdo poradit odkud to stahnout?

mozna jsem slepej ale nemuzu to nikde najit, na nejake doporucene strance jsem nasel novinku ze qtek vyputil novou verzi, info tu(svedsky myslim) jenze to odkazuje donikam a dal jsem nic nenasel, mam jakousi snad uplne prvni verzi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Guest Dara29

Ahoj lidi,

může mi někdo sdělit, jestli po upgrade na tento firmware přístroj komunikuje v češtině či nikoliv. :)

Edited by Dara29
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.