Jump to content

Problem s SPV v Orange SK


Guest bolek

Recommended Posts

Guest bolek

Odvcera mam problem s pripojenim SPV C500 cez GPRS. Nefunguje mi internet, wap, icq ani maily a ani SPV ako modem pre PC/PDA. Dnes som nedokazal prijat ani MMS (musel som si ju pozriet na webe), problemy mam obcas aj s odosielanim SMS, ked dam odoslat SMS, ulozi sa mi medzi Postu na odoslanie ako pri mailoch a nic.

Ked sa pokusam pripojit cez GPRS po chvilke dostanem hlasku, ze sa to neda a mam skontrolovat nastavenia telefonu alebo ci som v dosahu siete. Po takomto pokuse nemozem ani telefonovat a ani mne sa neda dovolat, som jednoducho vypnuty. Po vypnuti/zapnuti mozem telefonovat, ak sa vsak pokusim znova pripojit cez GPRS zase som nedostupny. Skusal som sa pripojit aj na inu BTS, bezuspesne:-(.

Ked prehodim kartu do ineho telefonu, GPRS mi z druhym mobilom funguje. Problemy sa neobjavili len u mna, ale u viacerych ludi s SPV. Na infolinke vraj nemaju hlasene ziadne problemy. Skusali sme prejst s technikom nastavenia GPRS, vsetko je OK. Zhodil ma z prihlasenej BTS a znova som sa prihlasil, nepomohlo. Je nejaky problem medzi SPV a slovenskym Orange.

Edited by bolek
Link to comment
Share on other sites

Guest bolek

Podľa hovorcu spoločnosti Orange, Petra Tótha, presnú príčinu problémov v komunikácii so sieťou, ktorá sa objavuje výlučne u telefónov SPV a iných telefónov pracujúcich s operačným systémom Windows Mobile, spoločnosť zisťuje v spolupráci so sesterským operátorom Orange France. Podobný problém sa totiž prednedávnom objavil aj vo francúzskej sieti. Orange svojich zákazníkov uisťuje, že problém nie je v mobilnom telefóne, ale v jeho sieti.

Situácia bola stabilizovaná včera v poobedňajších hodinách, kedy technici spoločnosti Orange prijali opatrenia, vďaka ktorým momentálne opäť všetky služby fungujú tak, ako majú. Riešenie problémov však ešte nie je úplne ukončené. Orange totiž stále čaká na definitívne odstránenie problémov. Až do úplného vyriešenia je navyše stále pozastavený predaj telefónu SPV C500 v predajnej sieti Orange Slovensko.

Spoločnosť sa za vzniknuté problémy ospravedlňuje.

O odškodnení zákazníkov, ktorí nad tým vyše týždňa maturovali, žhavili platené infolinky spoločnosti Orange, preinštalovali si niekoľkokrát svoje smartphony a nakoniec si museli požičať mobily, ktoré im v sieti Orange fungovali nepadlo ani slovo.

Edited by bolek
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
O odškodnení zákazníkov, ktorí nad tým vyše týždňa maturovali, žhavili platené infolinky spoločnosti Orange, preinštalovali si niekoľkokrát svoje smartphony a nakoniec si museli požičať mobily, ktoré im v sieti Orange fungovali nepadlo ani slovo.

<{POST_SNAPBACK}>

Dnes sa mi ozvali z reklamacneho oddelenia, ospravedlňujú sa a že mi za problémy, ktoré mi spôsobili znížia mesačný paušál a poplatok za orange world na 50 %. Tak aspon nieco

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.