Jump to content

zmena miesta ukladania suborov


Guest jayas

Recommended Posts

Caute vsetci!

Vedel by mi niekto poradit, ako sa da zmenit adresar, kam sa mi standardne ukladaju subory prijate cez BT alebo IrDA? Chcel by som, aby sa mi to ukladalo na pamatovu kartu a nie do pamate v telefone.

Diky

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda

To je dobrej dotaz ale odpověď neznám. Ideální je pro přenosy používat Smart Explorer. Já ho tedy na IR přenosy používám a nemusím pak hledat ty soubory někde ve storage/documents nebo kam to standardně padá. V tom programu si vybereš libovolný adresář a když dáš volbu "send & receive" tak to při příjmu ukládá do toho adresáře, který byl vybraný. Je to fakt šikovná věc a navíc pro odesílání souborů po BT mi to funguje na rozdíl od správce souborů i s velkými soubory apod. Ten program můžeš stáhnout tady:http://www.binarys.com/SmartExplorer_en.asp.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
Zdravim, ale jeden problem, mne totis sa neda prijat subor cez SmartExplorer, ked ho niekto posiela cez BT !! ak ti to ide, ako sa to dá nastavit?

<{POST_SNAPBACK}>

Netuším, mě to funguje naprosto perfektně. Máš novou verzi Smart Exploreru?

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomas Kocanda
No mam verziu 2.0.2

a ako mam nastavit Bluetooth v nastaveniach? a prijem? a celkom, ako mas nastaveny fon na prijem cez SE z bluetooth?

<{POST_SNAPBACK}>

Nemám tam vůbec žádná speciální nastavení. Telefon dám do discoverable, spáruju ho s druhým, pak přepnu BT na zapnuto a na druhém to prostě pošlu a ono to spadne do defaultního adresáře. Nikdy jsem nezkoušel příjem pomocí SE ale teoreticky by mohlo jít nastavit adresář a zvolit příjem pomocí IR ale to jsem nezkoušel jestli to bere i BT.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nemám tam vůbec žádná speciální nastavení. Telefon dám do discoverable, spáruju ho s druhým, pak přepnu BT na zapnuto a na druhém to prostě pošlu a ono to spadne do defaultního adresáře. Nikdy jsem nezkoušel příjem pomocí SE ale teoreticky by mohlo jít nastavit adresář a zvolit příjem pomocí IR ale to jsem nezkoušel jestli to bere i BT.

<{POST_SNAPBACK}>

no je tam este taky maly hacik....pred tym treba povolit infra port.....ani mne to nechcelo ist a bol som prekvapeny ked mi to kamarat poradil....cize nastavenia - poslat (7) - a zaskrtnut...potom to ide

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.