Jump to content

SOS HELP PLEASE


Guest nabis

Recommended Posts

Help!

I wanted to upgrade to Liquid for Acer_LiquidE_4.002.02_EMEA-GEN1_05.01.04_A1_Pass_protect_MbD.bin , but he stopped the fastboot. since you do not see the download tool. factory setup (acer liquid tool) does not see. fastboot only comes in the activated, but not enough. There is no way I can upgrade. SOS please help

Link to comment
Share on other sites

Guest Delnar_Ersike

I can see you can't speak English well, so I hope everyone's OK if I speak in Hungarian instead.

Ha az a gond, hogy félúton leállt a frissítés, és ezért semmi se lett feltelepítve, akkor a következő a kérdésem: kapcsold fel a mobilodat úgy, hogy be van dugva közben a számítógépbe. Mond, hogy mit ír ki a kijelző és hogy hogy néz ki. Ha nem ez a probléma, akkor mondd el magyarul, úgy lehet, hogy megértem.

Link to comment
Share on other sites

I can see you can't speak English well, so I hope everyone's OK if I speak in Hungarian instead.

Ha az a gond, hogy félúton leállt a frissítés, és ezért semmi se lett feltelepítve, akkor a következő a kérdésem: kapcsold fel a mobilodat úgy, hogy be van dugva közben a számítógépbe. Mond, hogy mit ír ki a kijelző és hogy hogy néz ki. Ha nem ez a probléma, akkor mondd el magyarul, úgy lehet, hogy megértem.

Üdv

Igen, az angollal hadilábopn állok.

Nos, telepítés közben a fastbootnál állt meg. egyszer már cisnált ilyet, akkor ha újraindítottam a telepítést, emgoldódott. most nem.

Jelenleg ha bekapcsolom úgy, hogy rá van dugva a Pc-re, akkor ezt írja ki:

USB FastBoot: V1.10.00

HW version: V0.4

AMSS version: A1-05.01.04

Machine ID: 1009000 v0

Build Date: Sep 23 2010, 02:34:40

Serial Number: 951458099924

usb_init

a PC nem látja sajnos a liquidet

Edited by nabis
Link to comment
Share on other sites

Guest Delnar_Ersike

Oké, rendben, a Bootloader töltődik be. Nálam már kétszer volt ilyen; ha jól emlékszem, mind a kétszer így oldottam meg:

  1. Töltsd le ezt a zip file-t, amit előkészítettem. Linky: http://www.multiupload.com/QM9FPUO5B0
  2. Csomagold ki a zip file-t valahová.
  3. Dugd be a gépbe a mobilodat és kapcsold be a mobilodat.
  4. Amikor megjelenik a Bootloader, indítsd el a install_malez_recovery.cmd-t, ami a zipbel volt. Ez flash-elni fogja a Malez Recovery.img-t
  5. Amikor jelzi a gép, hogy kész van a flash-eléssel, húzd ki a mobilodat és kapcsold ki.
  6. Most nyomd meg egyszerre a Kamera gombot, a Hangerő - gombot és a felkapcsolás gombot.
  7. Ha minden jól ment, háromszor fog rezegni a mobilod, majd beindítja a Malez Recovery-t. Ha sikeresen beindul, az Acer DL Toolnak fel kéne ismerni a mobilodat és újra megpróbálhatod frissíteni a mobilodat.
Link to comment
Share on other sites

Azt írja ki, ha elindítom a telepítését, hogy az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert AdbWinApi.dll nem található. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.