Jump to content

Hello need BIG help


Guest PoP*92

Recommended Posts

Guest PoP*92

Hello to all on this forum from Serbia.... I need BIG help... i want to buy new phone around 200 euro....
i have used my ZTE-Skate for long time and now it is time to move on... :D
i have 2 phones in my mind and they are:

 

 

GSmart Guru 1:    http://www.gsmarena.com/gigabyte_gsmart_guru-5807.php

 

and

 

Motorola Moto G 2Gen: http://www.gsmarena.com/motorola_moto_g_%282nd_gen%29-6647.php

 

And ofc i am open for sugestions... pls help me with choice and your opinion....
 

 

Ps: i need more for less money xD ''dream of every Serbian guy''

      And sry if i miss spot for place my topic.... :(

 

 

:excl:  Sry for bad english....

Link to comment
Share on other sites

Guest PoP*92

Moto G definitivno....ako zbog ničeg drugog onda zbog supprta

Slazem se za support ali guru ima mnogo bolji displey i ima mnogo jacu kameru i veci ram imislim da ima bolju grafiku od Moto G, daje mnogo bistriju sliku jer ima skoro duplo vise ppi moto g 294 a guru 441, moto g ima samo bolji support sto je mnogo velika prednost ali nisam siguran jos sta da radim... :/

Link to comment
Share on other sites

Guest PoP*92

tu oštriju sliku nećeš ni osjetit (još ti je plus što ti baterija duže traje)

Gledao sam rewiew za guru i za moto g 2 i mogu ti reci da je bolja slika ali si u pravu za bateriju.... moto g jos 1 plus xD

guru ima 2 giga rama i tomi se svidja i ima PowerVR grafiku dok moto g ima ardenoja mislim da se tako pise.... sad moje misljenje je da PowerVR bolja grafika od aderno

Link to comment
Share on other sites

Guest nijo123

ne znam probaj onda nać makar nešto iz 2015 jer mi nema smisla kupovat kineza iz 2013 (znam da kupuješ novog ali tu je opet pitanje supporta kojeg Gigabyte ima tako d da ti je bolje uzet neki noviji model)

Link to comment
Share on other sites

Guest PoP*92

ne znam probaj onda nać makar nešto iz 2015 jer mi nema smisla kupovat kineza iz 2013 (znam da kupuješ novog ali tu je opet pitanje supporta kojeg Gigabyte ima tako d da ti je bolje uzet neki noviji model)

 

odlucio sam uzecu moto g 2, pomogo si mi dosta, bas sam se dvoumio oko njih ali presudio je support... ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.